dr Przemysław POLAK

dr Przemysław POLAK
Jednostka naukowa
Kolegium Analiz Ekonomicznych
Adres e-mail
Telefon
Strona www
http://kig.sgh.waw.pl/
O mnie
PP

Przedmioty

Brak przedmiotów.

Ogłoszenia globalne

terminy zaliczeń indywidualnych i obron projektów w sesji

Data: 20.06.2022, 02:15

Planowane terminy zaliczeń indywidualnych w sesji:
- 15.06 środa, od godz. 19.00, sala G-105
- 18.06 sobota, od godz. 18.00, sala G-116
- 21.06 wtorek, od godz. 19.00, sala G-116  - na ten termin jest już komplet, nie ma wolnych miejsc
- 23.06 czwartek, od godz. 17.45, sala G-232 - na ten termin jest już komplet, nie ma wolnych miejsc
- 25.06 sobota, od godz. 18.00, sala G-116  – ten termin dostępny wyłącznie dla studentów trybu sob.-nd.

Oświadczenie

Data: 9.10.2021, 23:37

W ostatnich dniach zostałem wręcz zalany mailami od studentów, związanymi z planowaną dłuższą nieobecnością na zajęciach, sięgającą od miesiąca do nawet całego semestru, spowodowaną zwykle obowiązkami w pracy, wyjazdem służbowym, itp. Maile te kończą się zwykle prośbą o możliwość zaliczenia eksternistycznie, w zmienionej formie, lub zapowiedzią przyjścia na konsultacje celem dowiedzenia się ode mnie, co było/będzie na zajęciach.

W związku z powyższym oświadczam, że nie będę odpowiadał na tego typu korespondencję. Nie będę także na konsultacjach powtarzał informacji podanych na zajęciach. Przypominam, że zajęcia seminaryjne, ćwiczeniowe i laboratoryjne są w zasadzie obowiązkowe. W przypadkach nieobecności spowodowanej zdarzeniami losowymi, przede wszystkim oczekuję, że pozyskacie Państwo informacje o przebiegu zajęć od kolegów i koleżanek. Natomiast wszystkie kluczowe informacje, jak np. terminy składania prac, czy testów, znajdą się na stronie zajęć w Niezbędniku. 

Jak Państwo wiedzą dość liberalnie patrzę na pojedyncze nieobecności, pod warunkiem spełnienia wymagań końcowych. Nie zamierzam jednak zmieniać trybu zaliczeń poszczególnych przedmiotów. Jeżeli ktoś nie jest w stanie pogodzić trybu studiów dziennych i pracy, sugerowałbym raczej przeniesienie się na studia w trybie sobotnio-niedzielnym.